فروش دستگاه هندوانه قاچ كن اصلي

فروش دستگاه هندوانه قاچ كن اصلي با نازل ترين قيمت و بسته بندي اورجينال ، اين دستگاه نمونه هاي تقلبي نيز دارد كه با قيمت هاي كمتر در فروشگاه هاي ديگر به فروش مي رسد . پس هنگام خريد حتما به قيمت نيز توجه فرماييد . با استفاده از هندوانه قاچ كن perfect slicer به راحتي هندوانه را به قسمت هاي مساوي برش بزنيد perfect slicer طراحي شده است تا سفره شب يلدا شما را با هندوانه هاي يك اندازه مزين نمايد.


هندوانه قاچ كن سايز بزرگ رسيد


سايز بزرگ : 20000 تومان ( موجود است )هندوانه قاچ كن اصل بخريد

از خريد هندوانه قاچ كن هاي تقلبي جدا خودداري كنيد
هندوانه قاچ كن پرفكت اسلايسر سايز بزرگ

 اسلايسر هندوانه سايز بزرگ
 
هندوانه قاچ كن

 
اسلايسر هندوانه

 

قيمت 20000 تومان


دكمه خريد هندوانه قاچ كنقيمت 9800 تومان

دكمه خريد هندوانه قاچ كن
فروش هندوانه قاچ كن اصلي


محصول جديد براي قاچ كردن هندوانه نيز رسيد

اسلاير هندوانه

اسلايسر هندوانه

خريد اسلايسر هندوانه
اسلاير هندوانه ، يك محصول بسيار كارآمد و زيبا است ، اين محصول مناسب براي برش انواع هندوانه ، گرمك ، طالبي ، خربزه و ... است ، اسلايسر هندوانه ساخته شده از جنس استيل ضد زنگ مي باشد و خطرات استفاده از چاقو هاي آشپزخانه را ندارد و اين محصول به شما امكان برش هندوانه و ميوه هاي مشابه را به سادگي و در كمترين زمان ممكن ، به صورت كاملاً هم اندازه و يك شكل خواهد داد.


تهيه شده از جنس استيل ضد زنگ

ارسال فوري به سراسر نقاط كشور

براي اولين بار در ايران
خريد اينترنتي دستگاه هندوانه قاچ كن اورجينال

هندوانه قاچ كن

هندوانه قاچ كن

خريد هندوانه قاچ كن


نام تجاري اين دستگاه : پرفكت  اسلايسر
نحوه ارسال : پستي به سراسر ايران
نحوه پرداخت : بعد از تحويل از مامور پست
گارانتي : دارد
سايز بزرگ

آيا تا بحال به اين فكر كرده ايد كه چطور مي توانيد ميوه هاي خود را در ابعاد يك اندازه برش بزنيد؟  استفاده از چاقو براي برش ميوه هايي چون هندوانه دشوار است و همچنين نمي توان با چاقو ميوه ها را به ابعاد يكساني برش زد اين كار تنها با پرفكت  اسلايسر امكان پذير است  اگر يك اندازه بودن ميوه هاي برش خورده براي شما اهميت دارد از اين ابزار كاربردي استفاده نماييد پس از استفاده از اين وسيله مشاهده خواهيد كرد  ميوه هاي شما به زيبايي برش خورده است .  آيا تابحال شده است كه به دنبال روشي براي برش كيك و پيتزا هاي خانگي خود بوده ايد؟  شمابا اين وسيله جادويي قادر خواهيد بود پيتزاو كيك هاي پخته شده خود را به راحتي برش بزنيد.

دستگاه هندوانه قاچ كن
فروش آنلاين هندوانه قاچ كن

هندوانه قاچ كن اورجينال


هندوانه قاچ كن فقط هندوانه قاچ نمي كند شما مي توانيد در مصارف ديگر هم از آن استفاده كنيد . پرفكت اسلايسر يك ابزار كاربردي است كه نه تنها هندوانه بلكه انواع ميوه (طالبي،گرمك،آناناس،خربزه) كيك،پيتزا و ... را به 12 قسمت مساوي برش مي زند. پس با اين دستگاه صدها كار ديگر نيز مي توان كرد.


اين دستگاه تنها هندوانه قاچ كن نيست

طالبي،گرمك،آناناس،خربزه

هم مي توانيد قاچ كنيد


خريد دستگاه هندوانه قاچ كنهندوانه قاچ كن پرفكت اسلايسر سايز بزرگ

 اسلايسر هندوانه سايز بزرگ
 
هندوانه قاچ كن

 
اسلايسر هندوانه

 

قيمت 20000 تومان


دكمه خريد هندوانه قاچ كنقيمت 9800 تومان

دكمه خريد هندوانه قاچ كن

بسته بندي هندوانه قاچ كن
صد در صد اصلي با قيمت مناسب

از خريد اجناس تقلبي جدا خودداري كنيد


خريد هندوانه قاچ كن اورجينال

هندوانه خود را به 12 قطعه مساوري تبديل كنيد ، دستگاهي فوق العاده محكم،  با استفاده از هندوانه قاچ كن ديگر مشكل تقسيم كردن و برش زدن هندوانه را نداريم داراي تيغه هايي تيز و برنده مي باشد كه بدون نياز به زور و فشار به راحتي مي توانيد هندوانه را به 12 برش مساوي تقسيم كنيد و ميل كنيد هندوانه قاچ كن را براي ميوه هاي ديگر نيز مي توان استفاده كرد.
 براي خريد كافيست با شماره تلفن 03134482287 تماس بگيريد و اين دستگاه كاربردي را كه براي هر منزلي مناسب است را از فروشگاه پارس تينا خريداري نماييد. هم اكنون روي دكمه خريد پستي زير كليك كنيد.

هندوانه قاچ كن اصل
فروش دستگاه هندوانه قاچ كن اصلي

ديگر با هندوانه خود كشتي نگيريد و به آساني و يك حركت هندوانه را به 12 قطعه مساوي تقسيم كنيد . اگر يك اندازه بودن ميوه هاي برش خورده براي شما اهميت دارد از هندوانه قاچ كن perfect slicer  اين ابزار كاربردي استفاده نماييد پس از استفاده از اين وسيله مشاهده خواهيد كرد ميوه هاي شما به زيبايي برش خورده است .دقت كنيد اين محصول فقط براي قاچ كردن هندوانه نيست بلكه مي توانيد آن را براي هر ميوه ديگري كه قابليت برش خوردن داشته باشد استفاده كنيد همچين براي برش دادن انواع كيك و موارد مشابه نيز قابل استفاده است.
هندوانه قاچ كن پرفكت اسلايسر سايز بزرگ

 اسلايسر هندوانه سايز بزرگ
 
هندوانه قاچ كن

 
اسلايسر هندوانه

 

قيمت 20000 تومان


دكمه خريد هندوانه قاچ كنقيمت 9800 تومان

دكمه خريد هندوانه قاچ كن
نوشته شده توسط تلفن خريد و ثبت سفارش 03134482287 | ۸ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۴۲:۴۸ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |